poniedziałek, 19 lutego 2018
Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne Inżynierów i Techników Ogrodnictwa Oddział poznański

Konkursy


Sekcja


Laureaci Konkursu dla kwiaciarń- Targi Special Days i Targi GARDENIA







KONKURS DLA KWIACIARŃ
27.02-1.03.2014








    Stowarzyszenia Naukowo – Technicznego Inżynierów i Techników Ogrodnictwa Oddziału Poznańskiego (SITO) - członek Międzynarodowej Federacji Florystycznej FLORINT zorganizowało konkurs otwarty dla kwiaciarń podczas VIII Międzynarodowych Mistrzostw Florystycznych Polski, który odbyły się w dniach 27.02. -1.03. 2014 roku (czwartek-sobota) w ramach Targów Special Days oraz Targów GARDENIA na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.   

Tematy prac konkursowych:

1. Bukiet ślubny.
2. Bukiet okolicznościowy.


 

Jury Otwartego Konkursu dla Kwiaciarń


dr hab. Anna Lisiecka prof. nadzw.
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu,
Vice Prezes Zarządu SITO Oddział w Poznaniu
Przewodnicząca Jury

Anna Durzyńska
Sekcja Florystów SITO Oddział w Poznaniu
Członek Zarządu SITO Oddział w Poznaniu
Członek Jury

Maria Ulczycka-Walorska
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Sekcja Florystów SITO Oddział w Poznaniu
Członek SITO Oddział w Poznaniu
Członek Jury

Monika Łysikowska
Sekcja Florystów SITO Oddział w Poznaniu
Członek SITO Oddział w Poznaniu
Członek Jury

Agnieszka Garecka
Sekcja Florystów SITO Oddział w Poznaniu
Członek SITO Oddział w Poznaniu
Członek Jury

 

Ocena będzie obejmować elementy:

1. Innowacyjność.
2. Koncepcję m.in. dobór gatunków, barw, rozmieszczenie elementów.
3. Technikę wykonania.


LAUREACI KONKURSU DLA KWIACIARŃ:


KATEGORIA BUKIET ŚLUBNY

I miejsce
Małgorzata Lisowska

„ARS”
ul. Armii Krajowej 13A
58-302 Wałbrzych

II miejsce
Alina Przybylska, Katarzyna Cepa
Galeria Kwiatów ZUZA

ul. Niepodległości 68
64-100 Leszno

III miejsce
Dorota Grzybowska
Pracownia  Florystyczno-Dekoracyjna „Kalina”

ul. Sienkiewicza 7
66-520 Dobiegniew

 

KATEGORIA BUKIET OKOLICZNOŚCIOWY

I miejsce
Romana Misiorek
Kwiaciarnia Tamaryszek

ul. Św. Jacka 1/1L
61-124 Poznań

II miejsce
Anna Stachowiak
Kwiaciarnia Kwiatomania

ul. Plac Wolności 11
88-430 Janowiec Wielkopolski

III miejsce
Anna Stpiczyńska
Kwiaciarnia GARDENIA

Os. Orła Białego 106
61-251 Poznań

 

DYPLOM PREZESA SITO ODDZIAŁU POZNAŃSKIEGO
otrzymali

 

KATEGORIA BUKIET ŚLUBNY

Łukasz Krytkowski
Zielony Kombinat

www.zielonykombinat.blogspot.com

Agnieszka Gulbicka
Salon Kwiatów Fantazja

ul. Podgórna 44H
65-001 Zielona Góra

KATEGORIA BUKIET OKOLICZNOŚCIOWY

Maja Piotrowska
Salon Kwiatowy ‘Maja’

ul. Pomorska 89
90-224 Łódź

Magdalena Wasyl-Chrzanowska
Studio Florystyczne

ul. Szamotulska 14
62-081 Chyby

 

KWIACIARNIE BIORĄCE UDZIAŁ W KONKURSIE DLA KWIACIARŃ
27 LUTY - 1 MARZEC 2014

 

1.
Karolina Drozdek-Staniszewska
Kwiaciarnia Renee

ul. Agrestowa 44c
65-780 Zielona Góra

2.
Romana Misiorek
Kwiaciarnia Tamaryszek

ul. Św. Jacka 1/1L
61-124 Poznań

3.
Dorota Grzybowska
Pracownia  Florystyczno-Dekoracyjna „Kalina”

ul. Sienkiewicza 7
66-520 Dobiegniew

4.
Natalia Hofman, Eliza Kantowska
Profil Krzysztof Bartosik-Krzysztof Brzeziński

ul. Wołyńska 35
60-637 Poznań

5.
Lidia Schuster
Kwiaciarnia LIDO-ART.   

ul. Ogrodowa 4
61-820    Poznań  
   
6.
Anna Kłobus-Teodorowicz
Kwiaciarnia Leśna

ul. Leśna 33
62-002 Suchy Las

7.
Kamila Żołyńska
Krystyna Wize
Kwiaciarnia Kamiflora

C.H. Stary Browar Atrium poz. 0
ul. Półwiejska 32
61-888 Poznań
ul. Ogrodowa/Ratajczaka
61-816  Poznań

8.
Anna Stpiczyńska
Kwiaciarnia GARDENIA

Os. Orła Białego 106
61-251 Poznań

9.
Małgorzata Lisowska
„ARS”

ul. Armii Krajowej 13A
58-302 Wałbrzych

10.
Alina Przybylska, Katarzyna Cepa
Galeria Kwiatów ZUZA

ul. Niepodległości 68
64-100 Leszno

11.
Łukasz Krytkowski
Zielony Kombinat

www.zielonykombinat.blogspot.com

12.
Agnieszka Kuryłłowicz-Kaźmierczak
Kwiaciarnia Sarenka Poznań

www.kwiaciarniasarenka.pl

13.
Dominika Apelt
Pracownia Florystyczna „PEREŁKA” 
 
ul. Staszica29
62-200 Gniezno

14.
Agata Woźniak
Kwiaciarnia ‘AGATKA’

ul. Falista 2
61-249 Poznań

15.
Agnieszka Gulbicka
Salon Kwiatów Fantazja

ul. Podgórna 44H
65-001 Zielona Góra

16.
Anna Stachowiak
Kwiaciarnia Kwiatomania

ul. Plac Wolności 11
88-430 Janowiec Wielkopolski

17.
Elżbieta Staniszewska
Kwiaciarnia ‘Rosse’

ul. Narutowicza 47
90-130 Łódź

18.
Katarzyna Wójcik
Atelier Florystyczne

ul. Armii Krajowego 3
94-046 Łódź

19.
Anna Jasińska
Weselny Serwis

Nowa 13
95-050 Konstantynów / Łódź

20.
Teresa Szymajda
Studio Florystyczne Zielone Marzenia

ul. Powstańców Śląskich 2H
95-100 Zgierz

21.
Maja Piotrowska
Salon Kwiatowy ‘Maja’

ul. Pomorska 89
90-224 Łódź

22.
Paweł Łuczak
Kwiaciarnia Dąbrówka Jolanta Ostrowska

ul. Platanowa 2
62-070 Dąbrowa

23.
Magdalena Wasyl-Chrzanowska
Studio Florystyczne

ul. Szamotulska 14
62-081 Chyby

24.
Magdalena Karmowska
"FHU PROARTI"

ul. Przemysłowa 54
62-510 Konin

foto
FOTO STUDIO KOŁECKI
Paweł Adler

 

Strona używa plików cookies. Wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami swojej przeglądarki.