sobota, 21 kwietnia 2018
Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne Inżynierów i Techników Ogrodnictwa Oddział poznański

Konkursy


Sekcja


Laureaci Konkursu dla Kwiaciarń GARDENIA 2013



Jury
Otwartego Konkursu dla Kwiaciarń
przyznało następujące miejsca:

w kategorii "Bukiet ślubny":

I miejsce

Małgorzata Ziemecka
Kwiaciarnia Kwiatownia

ul. Osiedlowa 16/3
62-030 Luboń

II miejsce

Kamila Żołyńska
Krystyna Wiese
Kwiaciarnia "Kamiflora" Kamila Żołyńska

ul. Ogrodowa/Ratajczaka
61-816 Poznań

III miejsce

Anna Kłobus-Teodorowicz
Kwiaciarnia Leśna

ul. Leśna 33
62-002 Suchy Las

w kategorii Bukiet okolicznościowy

I miejsce

Anna Kłobus-Teodorowicz
Kwiaciarnia Leśna

ul. Leśna 33
62-002 Suchy Las

II miejsce

Anna Stpiczyńska
Kwiaciarnia GARDENIA

Os. Orła Białego 106
61-251 Poznań

III miejsce

Karolina Julia Drozdek-Staniszewska
Kwiaciarnia Renee

ul. Agrestowa 44c
65-780 Zielona Góra
 

Jury Otwartego Konkursu dla Kwiaciarń

dr hab. Anna Lisiecka prof. nadzw.
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu,
Vice Prezes Zarządu SITO Oddział w Poznaniu
Przewodnicząca Jury

dr hab. Agnieszka Krzymińska
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu,
Członek Zarządu SITO Oddział w Poznaniu
Członek Jury

mgr Anna Nizińska
Prezes Klubu Florystów Polskich przy Zarządzie Głównym SITO w Warszawie
Członek Jury

Tematy prac konkursowych:

•    Bukiet ślubny.
•    Bukiet okolicznościowy w ręku.

Ocena prac Konkursu dla Kwiaciarń

Ocena obejmowała elementy:

1. Innowacyjność.
2. Koncepcję m.in. dobór gatunków, barw, rozmieszczenie elementów.
3. Technikę wykonania.

KWIACIARNIE BIORĄCE UDZIAŁ W KONKURSIE DLA KWIACIARŃ
22-24 LUTEGO 2013

1.
Julita Andersz
Kwiaciarnia Olivia

ul. Poznańska 17
Komorniki
ul. Zgoda 28
62-030 Poznań

2.
Karolina Julia Drozdek-Staniszewska
Kwiaciarnia Renee

ul. Agrestowa 44c
65-780 Zielona Góra

3.
Karolina Szajbe-Rybak
Florystyka Ślubna& Dekoracje

ul. Sienkiewicza 10 a
62-030 Luboń

4.
Beata Gintrowicz-Sławińska
Świat-Kwiatów, Maxi Flowers

ul. Chodzieska 18
68-418 Poznań

5.
Anna Kłobus-Teodorowicz
Kwiaciarnia Leśna

ul. Leśna 33
62-002 Suchy Las

6.
Agata Dobrzykowska
www.filadelfiaflowers.pl

7.
Natalia Hofman
Eliza Kantowska
Profil Krzysztof Bartosik Krzysztof Brzeziński

ul. Wołyńska 35
60-637 Poznań

8.
Dominika Apelt
Pracowania Florystyczna "PEREŁKA"

ul. Staszica 29
62-200 Gniezno

9.
Patrycja Jujeczka
Sieć Kwiaciarń "Patrycja"

ul. Kościuszki 16
62-090 Rogierówko

10.
Romana Misiorek
Kwiaciarnia Tamaryszek.pl

ul. Św. Jacka 1/1L
61-124 Poznań

11.
Kamila Żołyńska
Krystyna Wiese
Kwiaciarnia "Kamiflora" Kamila Żołyńska

ul. Ogrodowa/Ratajczaka
61-816 Poznań

12.
Małgorzata Nica
Kwiaciarnia 100krotka

ul. Ogrodowa 4
78-640 Tuczno

13.
Katarzyna Mikołajczak-Grajek
Kwiaciarnia BORDO

ul. Serbska 7 - TESCO
60-696 Poznań

14.
Anna Stpiczyńska
Kwiaciarnia GARDENIA

Os. Orła Białego 106
61-251 Poznań

15.
Magdalena Witek
Kwiaciarnia

ul. Kiszkowska 1
62-010 Pobiedziska

16.
Lidia Schuster
Kwiaciarnia LIDIO-ART.

ul. Ogrodowa 4
61-820 Poznań

17.
Katarzyna Kasprzak
Kwiaciarnia Artystyczna "Kasia"

ul. Naramowicka 154
Poznań

18.
Maciej Kosiński
Centrum Aranżacji Kwiatowej FLORISTICA

ul. Wawelska 4B/43
80-034 Gdańsk

19.
Tomasz Adler
Kwiaciarnia "SONIA"

ul. Witosa 19a
40-832 Katowice

20.
Klaudia Słaboń
Katarzyna Soszka

Zespół Szkół Ogrodniczych
im. Stanisława Szumca
ul. Akademii Umiejętności 1
43-300 Bielsko Biała

21.
Anna Więcko
Bukietnik Kwiaciarnia & Pracowania Florystyczna

ul. Julianowska 90 F
05-500 Józefosław

22.
Edyta Miałkas
Kwiaciarnia KAKTUS

ul. Poznańska 10
64-300 Nowy Tomyśl

23.
Paweł Łuczak
"Pracowania Florystyczna"

ul. Nałęczowska 135
60-472 Poznań

24.
Agnieszka Kuryłłowicz-Kaźmierczak
Kwiaciarnia Sarenka

Poznań
www.kwiaciarniasarenka.pl

25.
Małgorzata Ziemecka
Kwiaciarnia Kwiatownia

ul. Osiedlowa 16/3
62-030 Luboń

 
   Podczas tegorocznych Targów GARDENIA oraz Targów Produktów Świątecznych i Okazjonalnych Special Days odbyły się Pokazy Florystyczne w wykonaniu laureatów VII Międzynarodowych Mistrzostw Florystycznych Polski 2012:

23 luty 2013 (sobota)
12.30-14.00
Monika Łątka
(Mąkowarsko / k. Bydgoszcz)
Mistrz Polski w Kategorii Juniorów
VII Międzynarodowe Mistrzostwa Florystyczne Polski 2012
 „Wiosenne Rewolucje”

24 luty 2013 (niedziela)
14.45-16.45
Piotr Sekunda
(Warszawa)
Mistrz Polski w Kategorii Seniorów
VII Międzynarodowe Mistrzostwa Florystyczne Polski 2012
 „Wiosenne metamorfozy”

Pokazy Florystyczne prowadziła
dr hab. Agnieszka Krzymińska
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Członek Zarządu SITO Oddział w Poznaniu.

Strona używa plików cookies. Wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami swojej przeglądarki.