poniedziałek, 25 października 2021
Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne Inżynierów i Techników Ogrodnictwa Oddział poznański

Wydarzenia


Sekcja


Konferencja prasowa


KONFERENCJA PRASOWA
8 maja 2013 r.

 

    Oddział Poznański Stowarzyszenia Naukowo-Technicznego Inżynierów i Techników Ogrodnictwa serdecznie zapraszają na konferencję prasową poświęconą Poznańskim Dywanom Kwiatowym oraz XVII Wystawie Tulipanów, która odbędzie się w środę dnia 8 maja br. o godz. 12.00 w FS NOT ul. Wieniawskiego 5/9  Sala nr  117 (I piętro).

  Podczas tworzenia „Poznańskich Dywanów Kwiatowych” nie tylko mieszkańcy naszego miasta i województwa ale i turyści, będą mogli podziwiać kolorowe kobierce ułożone z 1.200 000 główek tulipanów w postaci różnych figur. Kobierce powstaną w samym sercu Poznania i zostaną ułożone w parku Adama Mickiewicza na powierzchni trawnikowej przed Teatrem Wielkim im. Stanisława Moniuszki zachwycając oglądających.

  Prezydent Miasta Poznania oraz Marszałek Województwa Wielkopolskiego objął swoim Patronatem Honorowym Poznańskie Dywany Kwiatowe.


                Pragniemy nadmienić, że w Palmiarni Poznańskiej tradycyjnie co roku, Stowarzyszenie organizuje XVII Wystawę Tulipanów, której uroczyste otwarcie odbędzie się w dniu 9 maja br. w Palmiarni Poznańskiej.

Serdecznie zapraszamy na konferencję!

Strona używa plików cookies. Wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami swojej przeglądarki.